Klientský portál | Mapa stránek | Napište nám

Triumfa > O firmě

O firmě

Společnost Triumfa s.r.o. je stabilním podnikatelským subjektem se sídlem v Českých Budějovicích a Českém Krumlově. Od roku 1994 zajišťuje služby v oblasti správy majetku, a to především bytů ve vlastnictví společenství vlastníků, družstev, fyzických osob, sdružení vlastníků, měst a obcí, a disponuje proto v této oblasti velkým množstvím praktických zkušeností. Při samotném zajišťování správy majetku je z naší strany kladen důraz především na individuální přístup ke klientovi a na samostatné a průhledné hospodaření jednotlivých subjektů, tj. samostatné bankovní účty pro jednotlivé domy, vedení odděleného účetnictví, samostatná evidence plateb nájemného, plateb zálohových služeb pro jednotlivé domy či plateb do fondu oprav.

Kvalita a jistota

Služební vozy
Zákaznické centrum...

Systém správy nemovitostí je prováděn pro všechny klienty jednotně s využitím moderního softwarového vybavení, což plně podporuje zastupitelnost jednotlivých pracovníků.

 

Společnost Triumfa má uzavřenou pojistnou smlouvu u Allianz pojišťovny a.s. na odpovědnost za škodu ve výši 10.000.000 Kč.

Naše společnost se v českobudějovickém regionu řadí mezi největší firmy zabývající se kompletní správou nemovitostí. Našimi klienty je přes 300 společenství vlastníků a bytových družstev a téměř 50 vlastníků soukromých nájemních domů.

Vybavení

Všechna naše pracoviště jsou dostatečně podporována kapacitním napojením telefonických linek a přístupu na internet pro potřeby elektronické pošty. Kanceláře jsou vybaveny moderním počítačovým vybavením, tiskárnami, kopírkami, skenery a všichni výkonní pracovníci zákaznického centra disponují mobilním telefonem.

 

 

© 2008 Triumfa  Úvod | O firmě | Služby | Družstva | Ke stažení | Kontakty